رادتجهیز ارکیا قطعات مینفیلد را بر اساس تکنولوژی Doro و Maqut آلمان تولید و در اختیار بیمارستان ها و جراحان قرار می دهد. برای تهیه می توانید با بخش بازرگانی شرکت رادتجهیز ارکیا از طریق شماره های زیر در تماس باشید.

09122800286 — ۰۲۱-۸۸۹۸۸۹۴۳ — ۰۲۱-۸۸۹۸۹۰۲۹

 

 

 

 

مینفیلد

ویژگی های این نوع مینفیلد :

_ با بالاترین سیفتی (امنیت)

_ نصب از بغل تخت

_ مینفیلد روز جهان

_ کاملا چرخ دنده

_  ارزشمند

 

 

ویژگی های این نوع مینفیلد 

_ نسبت به مدل اول طرح قدیمی تری دارد.

_در دنیا رواج دارد

_قابلیت نصب به آدابتور تخت جراحی دارد.

 

ویژگی های مینفیلدهای رادتجهیز ارکیا:

 

1- واحد بیس (Base Unit)

براکت ها و لوله اتصال مینفیلد در هنگام نصب تنظیم می شوند. طراحی مکانیکی مجموعه دسته پایه به منظور از بین بردن مشکلات معمول که اغلب با سیستم های موجود روبرو هستند در این مدل ها کاملاً اصلاح شده است. این طراحی از آسیب رساندن به محفظه ریخته گری یا میله موجود در واحد به دلیل هندل نادرست بودن اجزای مکانیکی جلوگیری می کند و همچنین خطر باز شدن سهوی سیستم مکانیکی در حین جراحی را برطرف می کند

2. میله های ضربدری (Cross Bars)

این جز به شما امکان می دهد از گیره جمجمه در برنامه هایی که به وضعیت نشسته بیمار نیاز دارند استفاده کنید. روی ریل های جانبی میز عمل نصب می شود.

3. آداپتور گیره جمجمه (Skull Clamp Adaptor)

عملکرد این مورد از اجزای مینفیلد هم در این طراحی جدید بهبود یافته است.

 

4. گیره جمجمه (Skull Clamp)

اصلاح سیستم مکانیکی نگهدارنده Skull Pin به طور قابل توجهی پایداری Skull Clamp را در مقایسه با سیستم های معمولی بهبود داده است.

از آنجا که از سیستمهای ناوبری به طور فزاینده ای در جراحی استفاده می شود ، این مورد از اهمیت ویژه ای برخوردار است. سایر سیستم ها این شرایط را برآورده نمی کنند.

 

5. گیره جمجمه چند منظوره (The Multi Purpose Skull Clamp)

گیره جمجمه چند منظوره امکان تثبیت سر بیمار را فراهم می کند. پین های جمجمه و طیف وسیعی از پد های الاستیک را می توان با حامل های ثابت سازگار کرد. (مناسب برای کودکان و بزرگسالان.)

 

6. پشتیبان و نگه دارنده ی سر (The Head Support)

این مورد یک جز اضافه برای دستگاه است. می توان آن را در تمام هواپیماها تنظیم کرد تا بالشتک های سنجاق جمجمه را در موقعیت دلخواه قرار دهد. این دستگاه کنترل و مراقبت از بیمار را بسیار آسانتر می کند و علاوه بر 3 نقطه بستن جمجمه ، ایمنی بیشتری را ایجاد می کند.

 

7. تکیه گاه نعل اسبی غیرتهاجمی (Non-invasive horseshoe headrest)

این جز از محصول به جای گیره جمجمه مهاجم استفاده می شود. نسخه هایی برای کودکان و بزرگسالان موجود است. پد الاستیک بهترین کاهش فشار ممکن را ایجاد می کند.

 

8. ژل سر استراحت برای میزهای OR

هدست های ژله ای و انگشترهای ژل سر در اندازه ها و فرم های مختلف موجود است. آنها در حین جراحی از سر ، گردن ، صورت و گوش ها به صورت کاملا ایمن محافظت می کنند.