درباره ما

ارائه کننده بهترین تجهیزات پزشکی.

شرکت رادتجهیز ارکیا با هدف تولید محصولات پزشکی از سال 1394 برای اولین بار مجوز خود را برای تولید سرتروپان جراحی از اداره کل تجهیزات پزشکی ایران دریافت نمود .

این شرکت همواره در تلاش است تا محصولات خود را در رقابت با برترین محصولات روز دنیا تولید نماید و در این مسیر همواده ساعی بوده ، نتایج تست های عملکردی محصولات این شرکت صحه ای بر این ادعاست.

پس از تجهیز کارگاه اختصاصی تولید محصولات شرکت راد تجهیز ارکیا ، مدیریت ارشد این مجموعه تصمیم گرفتند تا با تکیه بر قابلیت ها و توانمندی های مهندسین داخلی نسبت به تولید سایر محصولات پزشکی نیز اقدام نموده و سبد کالای خود را گسترش دهد در همین راستا ، محصولاتی ذیل را به سبد کالای خود اضافه نمود :

  • اره جراحی
  • دریل جراحی
  • کنسول جراحی مغز و اعصاب ( ست کرانیوتومی )
  • تیغه اره جراحی مغز و اعصاب
  • تیغه اره ارتوپدی
  • مینفیلد

طی سال های فعالیت خود در عرصه سلامت بی وقفه در تلاش بوده تا همیشه حامی منافع بیماران باشد و در این راستا ارتقا کیفیت محصولات تولیدی را سرلوحه کار خود قرار داده است .

این شرکت به خود میبالد که در تمامی دوران تولید محصول با کیفیت را بر منافع مالی مقدم دانسته و همواره در تلاش بوده تا در حد امکان از واردات کالاهای خارجی امتناع و بجای آن دانش فنی وارد کشور کند.

همچنین این شرکت جهت اطمینان از انطباق از عملکرد خود با استانداردهای بین المللی اقدام به دریافت گواهینامه ISO 13485 نموده و التزام به کلیه الزامات این استاندارد را بر خود واجب می داند.

شرکت رادتجهیز ارکیا به پشتوانه مشتریان ، پرسنل مجرب ، تجربه فنی و شرکای تجاری مطمئن خود را متعهد به ادامه مسیر در راه پرفراز و نشیب تولید می داند و تیم تحقیق و توسعه این شرکت پیوسته به دنبال افزایش کمیت و کیفیت محصولات این مجموعه می باشند.

 

چشم انداز ما

چشم اندازما تکمیل سبد محصولات خود در خصوص انواع ابزارهای جراحی با کیفیت در زمینه تخصصی جراحی مغز-اعصاب و ارتوپدی شامل : انواع اره جراحی، تیغه جراحی مغز و اعصاب، دریل جراحی، ست جراحی مغز و اعصاب و سرمته جراحی مغز و اعصاب است. ما در تلاشیم تا در این مسیر همواره با برترین برندهای روز دنیا در رقابت باشیم. همچین امیدواریم تا بتوانیم علاوه بر گسترش سهم خود در بازارهای داخلی پا به بازارهای بین المللی گذاشته و در این بازارها نیز به رقابت بپردازیم.

ماموریت ما

نظر به اینکه محصولات ما تاثیر بسزایی در عملکرد جراحان داشته و مرغوبیت این محصولات می تواند عوارض پس از عمل را کاهش دهد ، لذا تولید محصولات با کیفیت مطابق با دانش روز دنیا را بر عهده خود می دانیم و همواره در تلاشیم تا به بهترین نحو ممکن حقوق مصرف کنندگان را پاس بداریم.